Anna Bednarczyk

KOORDYNATOR ZESPOŁU RECEPCJONISTEK MEDYCZNYCH ANNA BEDNARCZYK

To osoba, na której zawsze można polegać! Jest perfekcjonistką w swoim fachu, a wszystkie powierzone jej zadania zawsze będą dopilnowane. W Klinice Ania zajmuje stanowisko Koordynatora Zespołu Recepcjonistek Medycznych. Zatem zarządza centrum dowodzenia w naszej Klinice.

Pacjenci darzą ją ogromnym zaufaniem, ponieważ pamięta o każdej ważnej kwestii dotyczącej wizyty, a w swoją pracę wkłada całe serce. Jeśli się w coś zaangażuje – to na 100%! Jej znakomita organizacja oraz umiejętne zarządzanie czasem pracy owocuje tym, że w Klinice panuje porządek, a kalendarz jest dopracowany w każdym szczególe. Doceniają to pacjenci oraz cały nasz zespół.

Ania jest osobą komunikatywną, wyrozumiałą i nastawioną na chęć niesienia pomocy, dlatego nie da się jej nie lubić! Zawsze powita Cię z uśmiechem i nawet nie zorientujesz się, że boli ją głowa. Jej pasją jest fotografia oraz kolekcjonowanie starej, unikatowej biżuterii. Uwielbia podróże, zachody słońca, a wolnej chwili spaceruje oraz jeździ na rolkach.