LEK. DENT. KAROLINA RAJCHEL

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Zawodowo interesuje się chirurgią stomatologiczną oraz anatomiczną odbudową utraconych tkanek zębów.

W Klinice Akademii Stomatologii zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz chirurgią stomatologiczną. Kolejnym obszarem jej działań jest stomatologia dziecięca. Wykorzystuje swoją znajomość dziecięcego usposobienia i umiejętnie nawiązuje kontakt z dziećmi, przekonując je do współpracy. Przy użyciu gazu rozweselającego z powodzeniem prowadzi leczenie małych pacjentów, u których wizyta w gabinecie stomatologicznym, to ogromne wyzwanie emocjonalne. Umie wizytę poprowadzić w taki sposób, by mały pacjent wyszedł zachwycony i co najważniejsze, z wyleczonymi zębami!

W tej chwili podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach stomatologicznych oraz jest rezydentką z zakresu chirurgii stomatologicznej — dziedziny, która najbardziej skradła jej serce.

Stomatologia jest jej pasją. Jej nadrzędnym celem jest osiągniecie zdrowia jamy ustnej każdego pacjenta. Bardzo istotnym elementem jest edukacja swoich pacjentów w takim zakresie, aby proces ich leczenia był dla niego zrozumiały i świadomie brał udział w nim udział. Ułatwia jej to pogodne usposobienie oraz łatwe nawiązywanie kontaktu z drugim człowiekiem.

Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie. Stara się zawsze znaleźć podstawową przyczynę problemów w jamie ustnej i ją wyeliminować. Ma to na celu osiągnięcie stanu pełnego zdrowia jamy ustnej i długiego okresu cieszenia się przez pacjenta.