OPIEKUN PACJENTA MARTA KRZEWIŃSKA

Człowiek Tysiąca Talentów. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Wszystko, co robi, robi dobrze. Z takim samym wdziękiem i zaangażowaniem zaprojektuje grafikę komputerową, jak i rozwikła kłopoty księgowe. Asystentka Szefowej Kliniki Akademii Stomatologii, z którą współpracuje już od kilku lat. Z Kliniką związana od samego początku.

Pełna uśmiechu i dobrego humoru, serdeczna dla pacjentów oraz całego zespołu, osoba do zadań specjalnych, która nie boi się nowych wyzwań.
Zajmuje się wewnętrznymi sprawami dotyczącymi funkcjonowania Kliniki. Zna Klinikę od podszewki, bo była obecna od początku jej powstania.
Marta zajmuje się ważnymi kwestiami dotyczącymi pracowników. Odpowiada za rekrutacje nowych osób do Kliniki. To pierwsza osoba, z którą ma kontakt nowy kandydat. Opiekuje się także pacjentami, szczególnie przechodzącymi kompleksowe, wielodyscyplinarne terapie. Przygotowuje dla pacjentów potrzebne dokumenty I umowy. Pomaga rozwiać wszelkie
pytania I wątpliwości związane z leczeniem. Dba o płynność leczenia pacjenta, koordynując działania pozostałych członków zespołu – lekarzy, asystentek czy recepcjonistek.

Oprócz pracy w Klinice sprawuje opiekę nad kursantami w Akademii Stomatologii oraz czynnie uczestniczy w organizacji szkoleń dla lekarzy stomatologów. Prywatnie mama małej Julii. Jej pasją jest fotografia rodzinna I dziecięca, a także tworzenie zaproszeń okolicznościowych.