Asystentka stomatologiczna

Wiesz, kim jest asystentka stomatologiczna? Na czym polega ten niezwykle ciekawy i potrzebny zawód?

Asystentka stomatologiczna to niezmiernie ważna w zespole stomatologicznym, Dzięki niej procedury przebiegają prawidłowo, sprawnie, a pacjent czuje się w pełni zaopiekowany. Bierze czynny udział w każdym zabiegu stomatologicznym, asystując lekarzowi w technice na „4 ręce”. Nasze asystentki znają każdy zabieg i każdą procedurę. Wyprzedzają lekarza o krok w jego działaniach, umożliwiając płynną i szybką pracę. Są nieocenioną pomocą. W dodatku ich uśmiech i dobry humor umila dzień nie tylko lekarzowi 😉 Bo wszystkie nasze asystentki troszczą się przede wszystkim o każdego pacjenta, o jego komfort, samopoczucie podczas wizyty, a także o jego bezpieczeństwo.

asystentka stomatologiczna 03
asystentka stomatologiczna 01

Dbają o higienę stanowiska pracy, porządek i czystość w gabinetach, a także o sterylizację narzędzi. Pracę asystentek usprawnia nowoczesny sprzęt dostępny w Klinice taki jak myjka z dezynfektorem – Melatherm czy Assistina – profesjonalny sprzęt do czyszczenia i zabezpieczania końcówek stomatologicznych.

W naszym zespole jest miejsce dla każdego! Dopiero uczysz się swojego zawodu, a może jesteś profesjonalistką w swoim fachu? Klinika Akademii Stomatologii to miejsce, gdzie dopasujemy zakres obowiązków do Twojego doświadczenia.

Każda z naszych Asystentek wykorzystuje u nas swoje wyjątkowe umiejętności do poszczególnych zadań, za które jest odpowiedzialna. Rób to, co lubisz, bo wtedy czujesz się spełniona 🙂 a my możemy Ci to zagwarantować. Jeśli jesteś ambitna i chcesz czegoś więcej — z nami masz szansę na rozwój oraz podniesienie swoich kwalifikacji! Co roku otrzymasz od nas VIP-owskie wejście na Asysdent – największą w Polsce konferencję dla asystentek i higienistek! Bądź częścią naszego zgranego zespołu! 🙂

asystentka stomatologiczna 02