Dlaczego warto z nami pracować?

Klinika Akademii Stomatologii to nie tylko miejsce, w którym leczymy pacjentów. To również miejsce, w którym nasi pracownicy spędzają znaczną część swojego dnia, dlatego najważniejsza jest dla nas dobra i przyjazna atmosfera. Dla pacjenta i dla pracownika. Uważamy, że zgrany zespół może i potrafi więcej! Naszą misją jest zadowolony pacjent, dlatego wszyscy razem dokładamy wszelkich starań, aby wizyty odbywały się płynnie, a cały proces leczenia przebiegał sprawnie i bezproblemowo. Tylko dzięki wspólnym działaniom jesteśmy w stanie to osiągnąć – w grupie jest siła! 🙂

Klinikę Akademii Stomatologii tworzą ludzie, których celem jest dobro drugiego człowieka. Dbamy o to, aby nasi pacjenci czuli się zaopiekowani, zrozumiani i poprowadzeni przez każdy etap leczenia. W naszej Klinice pracują ludzie, którzy lubią to, co robią, dzięki czemu mamy możliwość zająć się pacjentem w najlepszy możliwy sposób – dzięki naszej współpracy i zaangażowaniu. Pracujemy w zespole wspaniałych recepcjonistek, asystentek, higienistek stomatologicznych i lekarzy stomatologów każdej dziedziny stomatologii. Wzajemny szacunek to dla nas niezwykle istotna cecha, ponieważ wiemy, że praca każdego z nas jest potrzebna i ważna, aby tworzyć miejsce, w którym każdy czuje się dobrze. Współpracujemy razem i ufamy sobie, dlatego dobrze wykonujemy swoje zdania.

Jeśli wysoko stawiasz sobie poprzeczkę, lubisz i chcesz się rozwijać, chcesz się uczyć od najlepszych i być częścią czegoś większego, można na Ciebie liczyć, jesteś osobą rzetelną, odpowiedzialną za to, co robisz i za ludzi, z którymi pracujesz, praca zespołowa ma dla Ciebie głęboki sens, chcesz współpracować z ludźmi, których lubisz i ufasz, lubisz się do nich uśmiechać i chcesz im pomagać — Klinika Akademii Stomatologii to miejsce dla Ciebie!

benefity

wspólny lunch w Klinice raz w miesiącu

bezpłatne leczenie najbliższej rodziny

szkolenia dla pracowników

wejście VIP na Asysdent