lek. dent. Monika Dzieciątkowska

W Klinice Akademii Stomatologii zajmuje się protetyką, protetyką na implantach oraz tworzeniem estetycznego, pięknego uśmiechu, a także leczeniem ortodontycznym.

dr n. med. Adrianna Adamek-Mrozowska

W Klinice Akademii Stomatologii zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją. Z dużą pasją poświęca się także periodontologii. Lubi dzieci i chętnie współpracuje z małymi pacjentami. Ma nie tylko duże doświadczenie w pracy z pacjentami, ale także studentami stomatologii, gdyż pracuje jako asystent w Zakładzie Endodoncji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od lat również zajmuje się podyplomowym kształceniem stomatologów prowadząc kursy i szkolenia doskonalące kadry stomatologów w Polsce i na świecie. Jest wykładowcą Akademii Stomatologii.

lek. stom. Aleksandra Krzymińska

W Klinice Akademii Stomatologii zajmuje się leczeniem zachowawczym. Ze względu na swoje pogodne usposobienie oraz pełne ciepła i empatii podejście, ma niezwykłe osiągnięcia także w leczeniu najmłodszych pacjentów, którzy doceniają jej łagodność.

dr n. med. Mariusz Pietrzak

W Klinice Akademii Stomatologii zajmuje się leczeniem kanałowym, zachowawczym i protetycznym. Leczenie endodontyczne jest jego główną domeną, co odzwierciedla się w kursach i szkoleniach prowadzonych przez niego w tym zakresie na terenie całego kraju. Jest wykładowcą Akademii Stomatologii.

dr n. med. Paweł Porczyk

W Klinice Akademii Stomatologii jest odpowiedzialny za zabiegi chirurgiczne i implantologiczne. Wykonuje je z mistrzowską precyzją i wielkim zaangażowaniem. Ma specjalizację z periodontologii. Przeszczepy błony śluzowej przy recesjach to jego specjalność. Serdeczny i ciepły stosunek do pacjentów sprawia, że nawet te trudniejsze zabiegi przebiegają w przyjaznej atmosferze.

Marta Krzewińska

W Klinice Akademii Stomatologii jest asystentką i troszczy się o naszych pacjentów. Zawsze uśmiechnięta i serdeczna, dba o komfort pacjenta podczas zabiegu a także czuwa nad sprawną rejestracją wizyt.

Izabela Ratajczyk

Asystentka w Klinice Akademii Stomatologii. Dba o czystość i aseptykę w gabinetach i podczas zabiegów stomatologicznych. Odpowiada także za rejestrację pacjentów oraz terminowość wizyt.

Call Now ButtonZadzwoń