Lekarze

Higienistki

Asystentki

Opiekun pacjenta

Lek. stom. Monika Dzieciątkowska

Ukończyła Instytut Stomatologii Akademii Medycznej w Łodzi (obecnie Uniwersytet Medyczny) w 1994 r. Kiedy nie dostała pracy na uczelni, postanowiła swoją pasję do nauczania realizować w innym miejscu. Edukacja podyplomowa stała się jej sposobem na życie. Wiele lat współpracowała jako konsultant medyczny z amerykańską firmą Kerr. Odwiedziła dziesiątki polskich miast, wygłosiła dziesiątki wykładów, przeprowadziła taką samą ilość kursów i szkoleń praktycznych dla dentystów z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, odtwórczej, adhezji czy endodoncji. Po latach założyła swoją szkołę — Akademię Stomatologii, gdzie wspólnie z innymi wykładowcami nadal edukuje polskich młodych dentystów. Jest członkiem-założycielem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Jako jedna z pierwszych w Polsce wykorzystywała w swojej pracy mikroskop zabiegowy. Potem stała się popularyzatorem tej umiejętności podczas licznych wystąpień czy szkoleń. Jest także członkiem PASE — Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.

W 1999 r. założyła gabinet stomatologiczny, który po latach rozwoju przekształciła w Klinikę Akademii Stomatologii. W Klinice zajmuje się przede wszystkim planowaniem i koordynacją leczenia pacjentów. Koordynuje także współpracę zatrudnionych w Klinice specjalistów. Jej domeną jest leczenie protetyczne i implantoprotetyczne. Swój talent manualny i cierpliwość wykorzystuje w wykonywaniu odbudów estetycznych materiałem kompozytowym. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym małych i dorosłych pacjentów Kliniki. Pasjonują ją najnowsze technologie, które z dużym zaangażowaniem wprowadza do swojej praktyki.

Dr n. med. Mariusz Pietrzak

Dr. n. med. Mariusz Pietrzak to wyjątkowo zdolny i skuteczny operator. W Klinice Akademii Stomatologii słynie z bardzo sprawnie przeprowadzanych zabiegów endodontycznych. Nawet bardzo trudne i złożone leczenia to w jego wykonaniu przyjemna i szybka procedura.

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Stomatologii. W latach 2007-2012 był tam wykładowcą stomatologii zachowawczej, a w 2015 roku obronił doktorat ze stomatologii zachowawczej.

Dr Pietrzak to przede wszystkim zapalony endodontą. Złamane narzędzia, perforacje, niedrożne kanały – to jego konik. Jest doskonałym diagnostą. Skomplikowane obrazy tomografii komputerowej nie mają przed nim tajemnic. To sprawia, że jego głos jest decydujący przy wszystkich trudnych konsultacjach zespołowych. Dobrze czuje się również w stomatologii estetycznej, protetyce i chirurgii stomatologicznej.

Pacjenci i koledzy cenią go nie tylko za fachowość i manualną sprawność, ale także za pogodne usposobienie i zawsze dobry humor. To cechy, które przydają się w trudnych sytuacjach i ułatwiają rozwiązywanie problemów przy niełatwym przecież leczeniu kanałowym.

Z talentów dr Pietrzaka korzystają nie tylko pacjenci Kliniki Akademii Stomatologii. Był konsultantem medycznym stomatologicznych firm producenckich takich jak Dentsply, KerrEndodontics i VDW. Jest współzałożycielem grupy stomatologicznej DentalMastersGroup, skupionej na kursach podyplomowych głównie z zakresu endodoncji, protetyki i stomatologii zachowawczej. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

Dr Pietrzak stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w wielu konferencjach i zaawansowanych szkoleniach w kraju i za granicą, głównie we Włoszech i Szwajcarii. Jest autorem i współautorem artykułów naukowych w recenzowanych czasopismach. Od 2011 roku prowadzi szkolenia na terenie całego kraju, przygotowane na podstawie własnych doświadczeń z zakresu endodoncji, endodoncji mikroskopowej oraz ergonomii. Jego pasją poza codzienną endodoncją jest zgłębianie tajników fotografii stomatologicznej.

Dr n. med. Aneta Olek

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2006 r. z wynikiem bardzo dobrym. Tak bardzo spodobało jej się na uczelni, że… została tam do dziś, bo do chwili obecnej pracuje w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej na tymże uniwersytecie na stanowisku adiunkta, zajmując się edukacją studentów.

Ucząc innych nie zapomniała też o własnej edukacji. W 2012 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych, a następnie tytuł specjalisty ze stomatologii zachowawczej z endodoncją.
Dr Aneta jest osobą niezwykle pogodną i komunikatywną, a dzięki swojej delikatności i empatii szybko zyskuje zaufanie pacjentów. Lubi z nimi rozmawiać, tłumaczyć zawiłości leczenia i edukować. Jej dokładność i skrupulatność pozwalają na osiąganie w pracy doskonałych efektów. Pacjenci cenią ją za ciepło i empatię, a koledzy za pogodne usposobienie.

Lubi wykorzystywać swoje talenty pedagogiczne nie tylko w pracy ze studentami. Nasze asystentki powtarzają często między sobą, że jeśli czegoś nie umiesz – popracuj chwilę z dr Anetą. Wszystkiego się dowiesz! Wszystko cierpliwie wytłumaczy!

Ponieważ od wielu lat pracuje w mikroskopie zabiegowym, to w naszej Klinice z dużym zaangażowaniem zajmuje się leczeniem kanałowym. Doktorat i specjalizacja z tej dziedziny oraz wieloletnie doświadczenie czynią ją ekspertem zarówno dla pacjentów, jak i dla pozostałych kolegów w zespole. Dr Aneta czuje się doskonale także w stomatologii zachowawczej. Poza tym zajmuje się przygotowaniem naszych pacjentów do leczenia protetycznego, co obejmuje interdyscyplinarne planowanie leczenia, leczenie zachowawcze, endodontyczne i periodontologiczne.

Zna bardzo dobrze język angielski i niemiecki. Do pracy zawsze przyjeżdża na rowerze. Poza pracą lubi aktywnie spędzać czas ze swoimi dziećmi, a wieczorami czyta książki lub układa puzzle.

Lek. dent. Weronika Rokosz

Weronika ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny w 2017 roku na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
Stomatologia to ogromna dziedzina, a Weronika od początku miała jasne zainteresowania: PROTETYKA! Życie staje się niezwykle proste, gdy masz swoja pasję, która Cię prowadzi. Wszystko jest wtedy oczywiste, a praca to nie praca, tylko czysta przyjemność.
W dodatku, gdy pasja to praca a praca to pasja, weekend spędzony na szkoleniu nie jest czasem męczącym, a staje się „super czasem”. W dodatku daje inspiracje, dodaje skrzydeł i pozwala lepiej pomagać pacjentom, a do tego przecież jesteśmy powołani.
Weronika zdobyła  tytuł specjalisty Protetyki Stomatologicznej w 2022 roku. 

Protetyk ma zawsze trudne zadanie, bo musi zgłębić nie zawsze oczywiste potrzeby pacjenta, potem sprostać tym oczekiwaniom jednocześnie stosując najlepsze i najtrwalsze rozwiązania odbudowy zębów. Bo lekarza protetyka nie interesują rozwiązania na dwa lata. Protetyka interesują rozwiązania na bardzo, bardzo długo!

Weronika ceni sobie pracę w zespole. Tak jak reszta naszej załogi głęboko wierzy w siłę zespołu i to, że tylko zespołowo możemy zapewnić pacjentom wszechstronną opiekę.
Co ją cieszy? Tak najbardziej, najbardziej? Uśmiech pacjenta, który widzi końcowy efekt leczenia! Takie metamorfozy bywają zwykle niesamowite! Zmieniają twarz i wygląd pacjenta na lepsze! Taki świetny efekt estetyczny daje także wewnętrzną przemianę pacjenta. Pozbycie się kompleksów związanych z zębami, pełny, biały uśmiech to większa pewność siebie w codziennym życiu. 
W klinice Weronika zajmuje się głównie estetyczną odbudową zębów licówkami i koronami, odbudowami na implantach, leczeniem zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego, bruksizmem. Gdy wystarcza jej czasu – zakłada przepiękne wypełnienia kompozytowe!
 
Prywatnie uwielbia podróże, te małe i te duże, kuchnię tajską, zwłaszcza kolendrę i limonkę 😉. Po godzinach, gdy nie studiuje „o zębach” maluje obrazy. Bo nie wiemy, czy wiesz, ale dentyści zajmujący się protetyką są niezwykle czuli na piękno, harmonię i barwy. To wyczucie piękna pozwala im być w pracy prawdziwymi artystami.

 

Lek. dent. Paweł Szczegielniak

Stomatologia jest jego pasją. Ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Podczas studiów aktywnie uczestniczył w Polskim Towarzystwie Studentów Stomatologii, gdzie przez 2 lata pełnił funkcję Prezesa łódzkiego oddziału, a następnie Sekretarza Generalnego. Od lat szkoli się intensywnie w zakresie stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyki i chirurgii, korzystając z wiedzy najlepszych polskich i zagranicznych wykładowców.

Ceni sobie przede wszystkim kontakt z drugim człowiekiem. Słucha oczekiwań, planuje leczenie, tłumaczy i pokazuje wszystkie możliwe rozwiązania. Chce, aby pacjent w jak najbardziej świadomy sposób uczestniczył w procesie leczenia. Stara się wyjaśnić swoim pacjentom, jaka jest przyczyna ich problemów z zębami. I tę przyczynę stara się wyeliminować. Do każdego przypadku podchodzi kompleksowo. Ma to na celu osiągnięcie stanu pełnego zdrowia jamy ustnej i maksymalnie długiemu utrzymaniu efektów leczenia. Jego priorytetem jest zawsze komfort i bezbolesne leczenie pacjenta.

W wolnych chwilach interesuje się motoryzacją, uwielbia podróżować i uprawiać sport.

Piękny i zdrowy uśmiech zadowolonego pacjenta to dla niego najlepsza nagroda!

Lek. dent. Jakatierina Aleksandrowicz

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2012 r. Od początku swojej kariery interesowała się endodoncją. Wielogodzinną pracę endodontyczną w mikroskopie wykonuje dzięki wyjątkowej umiejętności skupienia uwagi i dużej cierpliwości. Pacjenci cenią ją za to, że w trudnych, endodontycznych zabiegach zachowuje zawsze stoicki spokój. A przy tym znana jest z pogody ducha i uśmiechu.

Na jej zawodowy rozwój największy wpływ miał udział w Curriculum Endodontycznym i przynależność do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Wyznaczyło to oś jej dotychczasowej kariery, bo to w tym właśnie kierunku zgłębia wiedzę, uczestnicząc w wielu konferencjach i szkoleniach endodontycznych.

Kolejnym obszarem jej działań jest stomatologia dziecięca. Sama jest mamą, więc wie doskonale, jak zaczarować małego pacjenta, by zechciał wyleczyć ząbki! Wykorzystuje swoje talenty pedagogiczne i umiejętnie nawiązuje kontakt z dziećmi, przekonując je do współpracy. Ma ogromne doświadczenie w pracy z gazem rozweselającym. Umie wizytę poprowadzić w taki sposób, by mały pacjent wyszedł zachwycony.

Ukończyła również Akademię Dawsona z myślą, żeby lepiej pomagać pacjentom z problememokluzyjnym.

Poza pracą spełnia się jako mama uroczej Jagódki. Czas wolny spędza bardzo aktywnie, tańcząc, ćwicząc i próbując swoich sił w różnych aktywnościach sportowych.

Lek. dent. Karolina Rajchel

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Zawodowo interesuje się chirurgią stomatologiczną oraz anatomiczną odbudową utraconych tkanek zębów.

W Klinice Akademii Stomatologii zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz chirurgią stomatologiczną. Kolejnym obszarem jej działań jest stomatologia dziecięca. Wykorzystuje swoją znajomość dziecięcego usposobienia i umiejętnie nawiązuje kontakt z dziećmi, przekonując je do współpracy. Przy użyciu gazu rozweselającego z powodzeniem prowadzi leczenie małych pacjentów, u których wizyta w gabinecie stomatologicznym, to ogromne wyzwanie emocjonalne. Umie wizytę poprowadzić w taki sposób, by mały pacjent wyszedł zachwycony i co najważniejsze, z wyleczonymi zębami!

W tej chwili podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach stomatologicznych oraz jest rezydentką z zakresu chirurgii stomatologicznej — dziedziny, która najbardziej skradła jej serce.

Stomatologia jest jej pasją. Jej nadrzędnym celem jest osiągniecie zdrowia jamy ustnej każdego pacjenta. Bardzo istotnym elementem jest edukacja swoich pacjentów w takim zakresie, aby proces ich leczenia był dla niego zrozumiały i świadomie brał udział w nim udział. Ułatwia jej to pogodne usposobienie oraz łatwe nawiązywanie kontaktu z drugim człowiekiem.

Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie. Stara się zawsze znaleźć podstawową przyczynę problemów w jamie ustnej i ją wyeliminować. Ma to na celu osiągnięcie stanu pełnego zdrowia jamy ustnej i długiego okresu cieszenia się przez pacjenta.

Hig. stom. Angelika Urbaniak

O Angelice mówi się „Mózg”. Wie o wszystkim, co dzieje się w Klinice. Tak po prostu. Każdego dnia jej talenty organizacyjne pozwalają układać niełatwe puzzle naszej stomatologicznej codzienności. Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Obecnie również studentka studiów magisterskich na
kierunku zdrowie publiczne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Podczas wykonywanych zabiegów higienizacyjnych celem Angeliki jest zbudowanie dobrej atmosfery w gabinecie. Jej poczucie humoru pozwala pacjentom na bezstresowe przetrwanie każdego zabiegu. Pracuje z ogromną dokładnością, precyzją i delikatnością, którą pacjenci bardzo
doceniają. Jest pasjonatką tego, co robi. Zawsze chętnie edukuje naszych pacjentów na temat zdrowia i higieny jamy ustnej oraz odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. W Klinice możecie też ją również spotkać jako asystentkę stomatologiczną, która czynnie pracuje z lekarzami podczas
zabiegów z każdej dziedziny stomatologii. Wolnych chwilach czyta kryminały, a jej marzeniem jest, aby zwiedzić cały świat.

Hig. stom. Marta Romanowska

Powiedzieć o Marcie „człowiek renesansu” to jak nic nie powiedzieć. Asystentka, higienistka i technik dentystyczny w jednym. Połączenie wyjątkowej organizacji, zdolności manualnych i cierpliwości. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego oraz Politechniki Łódzkiej na kierunku
magister technik dentystycznych, a także dyplomowana higienistka stomatologiczna. Swoje kwalifikacje z zakresu stomatologii poszerza udziałami w licznych kursach i konferencjach.

W Klinice Akademii Stomatologii opiekuje się pacjentami ortodontycznymi — przeprowadza wizyty kontrolne, aktywując aparaty stałe oraz edukuje pacjentów z zakresu higieny jamy ustnej. Doskonale radzi sobie również jako asystentka stomatologiczna — czynnie asystując podczas zabiegów z zakresu protetyki, stomatologii zachowawczej oraz endodoncji pod mikroskopem. Na co dzień spełnia się także jako technik dentystyczny, projektując i wykańczając nakłady, licówki, korony oraz mosty. Prywatnie opiekunka dwójki kotów. Uwielbia podróże zwłaszcza do Włoch, których jest
wielbicielką.

Opiekun Pacjenta Marta Krzewińska

Człowiek Tysiąca Talentów. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Wszystko, co robi, robi dobrze. Z takim samym wdziękiem i zaangażowaniem zaprojektuje grafikę komputerową, jak i rozwikła kłopoty księgowe. Asystentka Szefowej Kliniki Akademii Stomatologii, z którą współpracuje już od kilku lat. Z Kliniką związana od samego początku.

Pełna uśmiechu i dobrego humoru, serdeczna dla pacjentów oraz całego zespołu, osoba do zadań specjalnych, która nie boi się nowych wyzwań.
Zajmuje się wewnętrznymi sprawami dotyczącymi funkcjonowania Kliniki. Zna Klinikę od podszewki, bo była obecna od początku jej powstania.
Marta zajmuje się ważnymi kwestiami dotyczącymi pracowników. Odpowiada za rekrutacje nowych osób do Kliniki. To pierwsza osoba, z którą ma kontakt nowy kandydat. Opiekuje się także pacjentami, szczególnie przechodzącymi kompleksowe, wielodyscyplinarne terapie. Przygotowuje dla pacjentów potrzebne dokumenty I umowy. Pomaga rozwiać wszelkie
pytania I wątpliwości związane z leczeniem. Dba o płynność leczenia pacjenta, koordynując działania pozostałych członków zespołu – lekarzy, asystentek czy recepcjonistek.

Oprócz pracy w Klinice sprawuje opiekę nad kursantami w Akademii Stomatologii oraz czynnie uczestniczy w organizacji szkoleń dla lekarzy stomatologów. Prywatnie mama małej Julii. Jej pasją jest fotografia rodzinna I dziecięca, a także tworzenie zaproszeń okolicznościowych.

Koordynator Zespołu Recepcjonistek Medycznych Anna Bednarczyk

Ania to osoba, na której zawsze można polegać! Jest perfekcjonistką w swoim fachu, a wszystkie powierzone jej zadania zawsze będą dopilnowane. W Klinice Ania zajmuje stanowisko Koordynatora Zespołu Recepcjonistek Medycznych. Zatem zarządza centrum dowodzenia w naszej Klinice.

Pacjenci darzą ją ogromnym zaufaniem, ponieważ pamięta o każdej ważnej kwestii dotyczącej wizyty, a w swoją pracę wkłada całe serce. Jeśli się w coś zaangażuje – to na 100%! Jej znakomita organizacja oraz umiejętne zarządzanie czasem pracy owocuje tym, że w Klinice panuje porządek, a kalendarz jest dopracowany w każdym szczególe. Doceniają to pacjenci oraz cały nasz zespół.

Ania jest osobą komunikatywną, wyrozumiałą i nastawioną na chęć niesienia pomocy, dlatego nie da się jej nie lubić! Zawsze powita Cię z uśmiechem i nawet nie zorientujesz się, że boli ją głowa. Jej pasją jest fotografia oraz kolekcjonowanie starej, unikatowej biżuterii. Uwielbia podróże, zachody słońca, a wolnej chwili spaceruje oraz jeździ na rolkach.

Dypl. asystentka stomatologiczna Ewa Frant

Koordynator zespołu asystentek

Ewa kieruje się myślą, że robiąc to, co uwielbiasz – nie przepracujesz w swoim życiu ani jednego dnia Do pracy w Klinice przychodzi z pozytywnym nastawieniem do obowiązków oraz ludzi. Ewa jest dyplomowaną asystentką stomatologiczną, a oprócz tego – technikiem elektroradiologiem.

Jej chęć rozwoju osobistego sprawia, że dobrze odnajduje się w różnych obszarach pracy w Klinice. W pracy asystentki uwielbia współpracę z lekarzem i pracę w technice na 4 ręce, a tym samym spełnia się, wiedząc, że pomaga pacjentowi. Ewa jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu – dzięki jej empatii i chęci pomocy dla pacjentów i członków zespołu ma opinię „dobrego człowieka”. Tym samym jej ambicja i pracowitość pozwalają jej być coraz lepszą w tym, co robi.

Nie boi się nowych wyzwań i uważa, że człowiek każdego dnia uczy się czegoś nowego.

W Klinice pełni funkcję Koordynatora Zespołu Asystentek. Myślisz, że to łatwe zadanie? Nic z tego! To odpowiedzialna, trudna i wielowątkowa praca, w której Ewa każdego dnia układa procesy tak, by jej zespół był zadowolony. Bo zadowoleni i szczęśliwi pracownicy to zadowoleni i szczęśliwi pacjenci.

Ewa uwielbia podróże! Jest zakochana w Grecji, ale w planach ma również odwiedzić Japonię.

Asystentka stomatologiczna Dominika Czekala

Jeśli nie znasz osoby nastawionej pozytywnie – poznaj Dominikę. Ogromna optymistka. Wiecznie uśmiechnięta. Asystentka w Klinice Akademii Stomatologii. Otwarta na wyzwania, uwielbia uczyć się nowych rzeczy — najlepiej w praktyce.

W Klinice codziennie poszerza swoją wiedzę na temat stomatologii, a jej entuzjazm i zaangażowanie zostały bardzo szybko docenione. W pracy asystentki stomatologicznej najważniejsza dla niej jest możliwość ciągłego rozwoju i nauki oraz współpraca z ludźmi. W codziennym kontakcie z pacjentami pomaga jej to, że jest komunikatywna i otwarta. W wolnym czasie lubi oglądać dobre filmy, czyta książki i podróżuje. Lubi też amatorsko
fotografować.

Mgr tech. dent. Agata Majchrowska

W Klinice Akademii Stomatologii rozpoczęła swoją przygodę z asystowaniem i od tej pory pracuje przy fotelu „na cztery ręce”. Bierze czynny udział przy zabiegach stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz protetyki. Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Politechniki Łódzkiej na kierunku magister technik dentystycznych. Współautorka dwóch artykułów w branżowych czasopismach (Asystentka i Higienistka Stomatologiczna oraz Prosthodontics — Protetyka Stomatologiczna).

Prywatnie amatorsko gra na saksofonie. Lubi górskie wędrówki.

Tech. dent. Ewa Grabińska

Asystentka stomatologiczna w Klinice Akademii Stomatologii. Na co dzień współpracuje z lekarzami, czynnie uczestnicząc przy każdym zabiegu. Jest osobą dokładną i konsekwentną. Sumiennie realizuje wszystkie powierzone zadania. Z wykształcenia technik dentystyczny. Nieustannie rozwija się i poszerza swoje umiejętności, uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. W trakcie kształcenia w kierunku higienistki stomatologicznej.

Asystentka stomatologiczna Karolina Dąbrowska

O Karo mówi się: „wystarczy jej raz powiedzieć i już umie”. W Klinice Akademii Stomatologii jest Asystentką. A jej wyjątkowa umiejętność szybkiego uczenia wynika z tego, że … jest także studentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi! A wiadomo, że studenci medycyny po prostu MUSZĄ uczyć się SZYBKO. Jest także członkinią Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii.

Głównym zadaniem Karoliny w Klinice jest asystowanie lekarzowi dentyście podczas wykonywanych procedur. Oprócz tego dba o aseptykę, bezpieczeństwo I komfort pacjenta. Swoje obowiązki wykonuje z ogromnym zaangażowaniem, a także z dużą porcją optymizmu I pasji. Do pracy zawsze przychodzi z pozytywnym nastawieniem I uśmiechem na twarzy. Poza pracą i studiami bierze udział w organizacji konferencji stomatologicznych I w wydarzeniach kół naukowych. Jej najnowszym hobby jest nauka języka niemieckiego.

Specjalista do spraw logistyki Izabela Ratajczyk

Izabela jest jednym z najstarszych pracowników Kliniki. Ale nie chodzi wcale o jej wiek tylko o staż pracy! Zaczynała wiele lat temu jako asystentka stomatologiczna. Jej spokój, skupienie i staranność dawały lekarzowi poczucie bezpieczeństwa podczas najbardziej skomplikowanego zabiegu.

Przez wiele lat aktywności na stanowisku asystentki poznała gruntownie zasady pracy gabinetu. Dzięki tej wiedzy dziś zajmuje się w Klinice planowaniem, realizowaniem i kontrolowaniem przepływu materiałów, narzędzi i urządzeń. Od niej zależy zabezpieczenie ciągłości i płynności naszej pracy. Trudno sobie wyobrazić nasz dzień bez Izabeli. Dzięki jej odpowiedzialności i umiejętności planowania każdy pacjent może zostać obsłużony z zachowaniem naszych wyśrubowanych standardów. To ona stoi za dostarczaniem na czas wszystkich potrzebnych do zabiegu materiałów. Koordynacja wszystkich działań logistycznych na poziomie eksperckim to Izy mocna strona. Iza rzadko się myli. Właściwie się nie myli. Można w ciemno zawierzyć jej pracy. Odpowiedzialność i rzetelność to jej wizytówka.

Zaufaj Ekspertom


Zaufaj ekspertom