Lek. stom. Monika Dzieciątkowska

Ukończyła Instytut Stomatologii Akademii Medycznej w Łodzi (obecnie Uniwersytet Medyczny) w 1994 r. W 1999 r. założyła gabinet stomatologiczny, który po latach rozwoju przekształciła w Klinikę Akademii Stomatologii.

Zajmuje się planowaniem i koordynacją leczenia pacjentów. Koordynuje także współpracę zatrudnionych specjalistów. Jej specjalnością jest leczenie protetyczne i implantoprotetyczne. Swój talent manualny i cierpliwość wykorzystuje w wykonywaniu odbudów estetycznych materiałem kompozytowym. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym małych i dorosłych pacjentów Kliniki.

Stomatologia to jej największa pasja. Od 20 lat szkoli lekarzy dentystów. Założyła Akademię Stomatologii, w której zrzesza podobnych sobie pasjonatów zawodu. Wspólnie stworzyli system nauczania i dzielą się swoją wiedzą kształcąc innych dentystów na kursach podyplomowych.

Lek. stom. Magdalena Bińkowska

Ukończyła Łódzki Uniwersytet Medyczny w 2006 r. Prywatnie matka dwójki dzieci wykorzystuje swoje talenty pedagogiczne w pracy z najmłodszymi pacjentami. Ma na tym polu duże sukcesy, gdyż znajomość dziecięcej psychiki pozwala jej na szybkie wytworzenie dobrych relacji z maluchami odwiedzającymi Klinikę Akademii Stomatologii.

Prowadzi także leczenie zachowawcze dorosłych pacjentów. Jej prawdziwą pasją i największą miłością jest protetyka stomatologiczna. Ma z tej dziedziny tytuł specjalisty. Planuje i prowadzi najtrudniejsze prace protetyczne u pacjentów Kliniki Akademii Stomatologii. Jej sumienność i profesjonalizm, a także ciepło i serdeczność szybko zjednują jej pacjentów.

Lek. stom. Marta Kunert

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi w 2017 r. Obecnie jest w trakcie interdyscypilnarnych studiów doktoranckich na uczelni macierzystej i Uniwersytecie Łódzkim.

Zawodowo interesuje się mikroskopowym leczeniem endodontycznym oraz wysoce estetycznymi wypełnieniami kompozytowymi w zgodzie z kompasem okluzyjnym. Oprócz leczenia protetycznego właśnie tymi dziedzinami zajmuje się w Klinice Akademii Stomatologii.

Dzięki swojemu pogodnemu usposobieniu i cierpliwości opiekuje się też małymi pacjentami, przełamuje ich początkowe obawy i buduje trwałe relacje. Te same cechy sprawiają, że z zamiłowaniem realizuje się w pracy dydaktycznej ze studentami polsko- i anglojęzycznymi w ramach zajęć klinicznych, które prowadzi na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Dr n. med. Mariusz Pietrzak

W Klinice Akademii Stomatologii zajmuje się leczeniem kanałowym, zachowawczym i protetycznym. Leczenie endodontyczne jest jego główną domeną, co odzwierciedla się w kursach i szkoleniach prowadzonych przez niego w tym zakresie na terenie całego kraju. Jest wykładowcą Akademii Stomatologii.

Lek. stom. Paweł Porczyk

W Klinice Akademii Stomatologii jest odpowiedzialny za zabiegi chirurgiczne i implantologiczne. Wykonuje je z mistrzowską precyzją i wielkim zaangażowaniem. Ma specjalizację z periodontologii. Przeszczepy błony śluzowej przy recesjach to jego specjalność. Serdeczny i ciepły stosunek do pacjentów sprawia, że nawet te trudniejsze zabiegi przebiegają w przyjaznej atmosferze.

Ewa Frant

Dyplomowana asystentka, która troszczy się o pacjentów oraz dba o prawidłowy i sprawny przebieg wszystkich procedur. Asystuje przy zabiegach. Posiada szereg umiejętności w tym umiejętność pracy na cztery ręce, a także umiejętność wykonywania procedur w zakresie leczenia ortodontycznego. Koordynuje także przebieg leczenia protetycznego i ortodontycznego na poziomie transferu danych pomiędzy poszczególnymi członkami zespołu stomatologicznego.

Izabela Ratajczyk

Asystentka w Klinice Akademii Stomatologii. Dba o czystość i aseptykę w gabinetach i podczas zabiegów stomatologicznych. Odpowiada także za rejestrację pacjentów oraz terminowość wizyt.