LEK. DENT. JAKATIERINA ALEKSANDROWICZ

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2012 r. Od początku swojej kariery interesowała się endodoncją. Wielogodzinną pracę endodontyczną w mikroskopie wykonuje dzięki wyjątkowej umiejętności skupienia uwagi i dużej cierpliwości. Pacjenci cenią ją za to, że w trudnych, endodontycznych zabiegach zachowuje zawsze stoicki spokój. A przy tym znana jest z pogody ducha i uśmiechu.

Na jej zawodowy rozwój największy wpływ miał udział w Curriculum Endodontycznym i przynależność do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Wyznaczyło to oś jej dotychczasowej kariery, bo to w tym właśnie kierunku zgłębia wiedzę, uczestnicząc w wielu konferencjach i szkoleniach endodontycznych.

Kolejnym obszarem jej działań jest stomatologia dziecięca. Sama jest mamą, więc wie doskonale, jak zaczarować małego pacjenta, by zechciał wyleczyć ząbki! Wykorzystuje swoje talenty pedagogiczne i umiejętnie nawiązuje kontakt z dziećmi, przekonując je do współpracy. Ma ogromne doświadczenie w pracy z gazem rozweselającym. Umie wizytę poprowadzić w taki sposób, by mały pacjent wyszedł zachwycony.

Ukończyła również Akademię Dawsona z myślą, żeby lepiej pomagać pacjentom z problememokluzyjnym.

Poza pracą spełnia się jako mama uroczej Jagódki. Czas wolny spędza bardzo aktywnie, tańcząc, ćwicząc i próbując swoich sił w różnych aktywnościach sportowych.

TYTUŁY NAUKOWE I WAŻNIEJSZE ODBYTE SZKOLENIA I KONFERENCJE:

● Curriculum endodontyczne VI modułowe intensywne szkolenie dla stomatologów
● Preparacja i odbudowa zębów pod korony, onlay, inlay — prowadzenie Maxim Belograd Academy
● Curriculum Akademii Dawsona — V modułowe, kompleksowe szkolenie poświęcone funkcji narządu rzucia i prawidłowej odbudowie utraconych tkanek z poszanowaniem stawu skroniowo-żuchwowego
● Kurs „Pierwsza pomoc w gabinecie stomatologicznym”
● Kurs „Znieczulenie komputerowe w stomatologii”
● Kurs „Komunikacja z pacjentem w gabinecie stomatologicznym”