klinika stomatologii lodz Ewa Frant

EWA FRANT

DYPL. ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA, KOORDYNATOR ZESPOŁU ASYSTENTEK

Ewa kieruje się myślą, że robiąc to, co uwielbiasz – nie przepracujesz w swoim życiu ani jednego dnia Do pracy w Klinice przychodzi z pozytywnym nastawieniem do obowiązków oraz ludzi. Ewa jest dyplomowaną asystentką stomatologiczną, a oprócz tego – technikiem elektroradiologiem.

Jej chęć rozwoju osobistego sprawia, że dobrze odnajduje się w różnych obszarach pracy w Klinice. W pracy asystentki uwielbia współpracę z lekarzem i pracę w technice na 4 ręce, a tym samym spełnia się, wiedząc, że pomaga pacjentowi. Ewa jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu – dzięki jej empatii i chęci pomocy dla pacjentów i członków zespołu ma opinię „dobrego człowieka”. Tym samym jej ambicja i pracowitość pozwalają jej być coraz lepszą w tym, co robi.

Nie boi się nowych wyzwań i uważa, że człowiek każdego dnia uczy się czegoś nowego.

W Klinice pełni funkcję Koordynatora Zespołu Asystentek. Myślisz, że to łatwe zadanie? Nic z tego! To odpowiedzialna, trudna i wielowątkowa praca, w której Ewa każdego dnia układa procesy tak, by jej zespół był zadowolony. Bo zadowoleni i szczęśliwi pracownicy to zadowoleni i szczęśliwi pacjenci.

Ewa uwielbia podróże! Jest zakochana w Grecji, ale w planach ma również odwiedzić Japonię.