Misja kliniki akademii stomatologii

Osią naszych codziennych starań jest pacjent. Wierzymy, że zasługuje on nie tylko na leczenie na najwyższym poziomie, ale także na prawdziwe zainteresowanie i empatię. Zależy nam na tym, by w procesie leczenia nie tracić z oczu przede wszystkim CZŁOWIEKA. Jednakże naszą misją jest nie tylko POMAGANIE pacjentom, co naturalnie wynika z naszej specjalności. My chcemy także, a może przede wszystkim, UŁATWIAĆ im cały, często
skomplikowany, proces profilaktyki i leczenia. Wszystko co robimy, służy właśnie temu.

Każdego dnia wyszukujemy w naszej Klinicznej codzienności takie elementy, które można ulepszyć, skrócić, uprościć tak, by naszym Pacjentom było w terapii stomatologicznej po prostu łatwiej. Wspiera nas w tym nasza wiedza i doświadczenie, ale także nowoczesne technologie, w tym technologia cyfrowa, z której dobrodziejstw na co dzień korzystamy.

3 NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY NASZEJ KULTURY ORGANIZACYJNEJ

1. Ważny jest DRUGI CZŁOWIEK

Dla nas ważny jest człowiek i rozumiemy to dość szeroko. Ważny jest pacjent. Konieczna jest empatia i życzliwość w codziennej pracy z nim. Drugi człowiek to dla nas też członek zespołu. Umiejętność pracy w zespole jest u nas kluczowa. Wzajemne zaufanie i pomoc, jaką sobie dajemy, gwarantuje poczucie bezpieczeństwa.

Pasujesz do nas jeśli:

 • jesteś empatyczny i życzliwy dla innych,
 • lubisz pomagać innym ludziom – widzisz w tym wartość,
 • potrafisz postawić dobro zespołu wyżej niż dobro własne.

2. Ważna jest RZETELNOŚĆ

Firmę traktujemy tak, jakbyśmy byli jej współwłaścicielami. Rozumiemy, że dobro firmy to dobro pracownika. Robimy rzeczy dobrze. Bierzemy odpowiedzialność za to, co robimy. Realizujemy to, co obiecaliśmy – pacjentowi lub innemu członkowi zespołu. Jesteśmy łańcuchem naczyń
połączonych. Rozumiemy że od pojedynczej czynności jednej osoby zleży powodzenie całego procesu. Wiemy, że „branie odpowiedzialności” to także przyznanie się do błędu. Wyciągamy z tego wnioski i zmieniamy się na lepsze.

Pasujesz do nas jeśli:

 • lubisz i potrafisz działać,
 • jesteś proaktywny – chętnie robisz więcej niż tylko to, co pokazane palcem,
 • nie boisz się niepowodzeń i potrafisz wyciągać z nich wnioski,
 • czujesz, że praca mogłaby być dla Ciebie czymś więcej niż tylko miejscem zarabiania pieniędzy na Twoje prawdziwe życie.

3. Ważny jest ROZWÓJ

W naszej branży rozwój jest niezwykle ważny. Jak tylko przestaniesz się rozwijać – zaczynasz się cofać. U nas rozwój dotyczy każdego członka zespołu – od lekarza po recepcjonistki. Polega na poznawaniu i wdrażaniu nowych metod terapii ale także skutecznych metod komunikacji i zrozumienia potrzeb pacjenta.

Pasujesz do nas gdy:

 • chcesz się rozwijać,
 • wiesz że Twój rozwój osobisty i zawodowy to naczynia połączone,
 • rozumiesz, że żeby stawać się lepszym, musisz rozwijać się też poza godzinami pracy,
 • potrafisz przyjąć życzliwą krytykę bo rozumiesz, że służy ona Tobie.