Rejestratorka medyczna

Czym zajmuje się w rejestratorka medyczna? Jakie są jej zadania?

Rejestratorka medyczna to wizytówka Kliniki i pierwsza osoba, z którą spotyka się Pacjent. To nasze centrum dowodzenia i sterowania ruchem. Punkt kontaktowy pomiędzy Pacjentami a całym zespołem stomatologicznym. Wykorzystuje wszystkie swoje talenty, by w rozmowach telefonicznych udzielić wszystkich potrzebnych pacjentowi informacji odnośnie wszelkich procedur stomatologicznych oraz ich przebiegu. Dwoi się i troi, by znaleźć w terminarzu dogodną dla pacjenta datę wizyty, a potem z właściwą tylko sobie skrupulatnością, przypomina o tym terminie. Pacjenci są jej wdzięczni, bo nie muszą już o umówionych wizytach pamiętać. Recepcjonistka zadba, by na czas o wszystkim przypomnieć.

rejestratorka medyczna 03
rejestratorka medyczna 01

Kiedyś mówiło się „polegać jak na Zawiszy”. My mówimy „polegać jak na Recepcji”! 😉 Recepcjonistka zadba o wszystkie przesyłki, prace laboratoryjne i dokumenty. Zamówi kanapkę u pana Ślimaka, odbierze prywatną przesyłkę od kuriera i przypomni o ważnym telefonie do pacjenta. Ufamy naszym recepcjonistkom. One nigdy nie zawodzą. Dzięki nim życie w Klinice jest uporządkowane i przewidywalne. I za to jesteśmy im ogromnie wdzięczni!

Rejestratorka podnosi swoje kwalifikacje w ramach organizowanych przez Klinikę szkoleń. Obsługa pacjenta, prawo medyczne, przepisy RODO czy umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach – pomożemy Ci zdobywać nowe umiejętności, abyś mogła być najlepsza w swojej dziedzinie!

Jeśli jesteś osobą otwartą, pomocną, wielozadaniową i skrupulatną, a do tego lubisz kontakt z ludźmi – jesteś idealną kandydatką na stanowisko recepcjonistki medycznej!

rejestratorka medyczna 02