RECEPCJONISTKO STOMATOLOGICZNA / RECEPCJONISTO STOMATOLOGCZNY, DOŁĄCZ DO NAS!

Skoro czytasz to ogłoszenie, to pewnie poszukujesz pracy. Uważnie przeczytaj poniższą treść, ponieważ my szukamy Recepcjonistki Stomatologicznej! (jeśli jesteś mężczyzną, to ta oferta także może być dla Ciebie).

JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ, KTÓRA:

👉🏾 nie spoczywa na laurach, stawia przed sobą ambitne cele i je realizuje, lubi się uczyć i uczy się szybko; chce się rozwijać i doskonalić, bo wie, że zawsze może poprawić jakiś obszar samej siebie,

👉🏾 chce być częścią czegoś większego, aktywnie uczestniczyć w tworzeniu i realizowaniu planów większych niż jest to w zasięgu jednego człowieka; ceni pracę zespołową, lubi i chce pracować z ludźmi; rozumie, że razem można więcej; jest odpowiedzialna za ludzi z którymi pracuje i za swoją firmą; chce pomagać,

👉🏾 robi rzeczy dobrze, bo jest rzetelna; wie, że budowanie lepszego świata trzeba zaczynać od siebie,

👉🏾 ma w swojej karierze doświadczenie w pracy w charakterze Recepcjonistki Stomatologicznej / Recepcjonisty Stomatologicznego.

Aplikuj do nas! U nas będzie Ci dobrze 🙂

KILKA SŁÓW O NAS

Dlaczego przychodzimy codziennie do pracy? Bo lubimy pomagać ludziom. I jesteśmy w tym dobrzy. Stomatologia to nasza pasja i z pasją podchodzimy do naszych zadań. W naszej klinice świadczymy wszelkie możliwe usługi stomatologiczne. Zaopiekujemy się dzieckiem i dorosłym, mamy specjalistów od leczenia kanałowego i protetyki, a także chirurgii, implantologii czy stomatologii estetycznej. Cyfrowe Centrum Terapeutyczne, jakie tworzymy, wykorzystuje nowoczesne cyfrowe technologie na co dzień. Tomografia, skaner, frezarka, lustrzanka cyfrowa – todla nas ogromna frajda i przygoda, dla naszych pacjentów to duża wygoda i spotkanie ze stomatologią, jakiej wcześniej nie widzieli. Pracujemy w małych dwuosobowych zespołach lekarz- asystentka. Recepcja to dla nas Centrum Dowodzenia. Tam przecinają się najważniejsze szlaki komunikacyjne pomiędzy pacjentami, zespołem lekarz-asysta i laboratorium. To serce Kliniki. Tam układa się najpierw dzień, potem tydzień, miesiąc i rok życia naszego zespołu. I właśnie do tej pracy – w charakterze Recepcjonistki/Recepcjonisty Cię potrzebujemy!

CO BĘDZIESZ ROBIĆ?

Do zakresu obowiązków Recepcjonistki należy przede wszystkim

👉🏾 profesjonalna obsługa pacjenta. Głównymi jej elementami są kontakt telefoniczny z pacjentami, umawianie i koordynowanie wizyt telefoniczne i stacjonarne oraz opieka nad pacjentem w klinice. 

Dodatkowo:

👉🏾 nadzór nad wypełnianą przez pacjentów dokumentacją medyczną,

👉🏾 obsługa komputera,

👉🏾 rozliczanie pacjentów, obsługa kasy fiskalnej, terminala i programu do obsługi gabinetu.

CZEGO OCZEKUJEMY?

👍🏾 Pozytywnej odpowiedzi na wszystkie pytania z pierwszej części ogłoszenia.

👍🏾 Postawy pełnej zaangażowania oraz chęci do nauki i działania.

Co oferujemy?

😄 Pracę w wesołym, zgranym zespole.

🤩 Umowę o pracę na pełen etat – bo chcemy, żebyś został/a z nami na dłużej.

🥳 Dzień pracy to u nas 7 godzin 35 min.

🤓 Zadbamy o Twój rozwój. Nauczysz się wielu interesujących rzeczy. Twoje kompetencje wzrosną.

😬 Zadbamy o Twoje zęby! Ty i Twoi najbliżsi otrzymają bezpłatne leczenie stomatologiczne.

😋 Ostatniego dnia miesiąca firma stawia swoim pracownikom lunch – to bardzo miły dzień w miesiącu!

🤗 Dostaniesz też kartę Multisport – Twoje zdrowie i dobre samopoczucie jest dla nas ważne.

Jak aplikować na stanowisko recepcjonistki stomatologicznej / recepcjonisty stomatologicznego?

Jeżeli czujesz, że ta praca czeka na Ciebie, wypełnij formularz zgłoszeniowy, uzupełniając wszystkie informacje z formularza, w tym odpowiedzi na 3 pytania. Prześlij do nas swoje CV, zatytułowane Twoim imieniem i nazwiskiem. Prosimy wyłącznie o format PDF.

Życzymy powodzenia!
Zespół Kliniki Akademii Stomatologii